shop roku vítěz
Sleva na
první nákup
Rychlý výběr
na 3 kliknutí
Poštovné
již od 54 Kč
Bezproblémové
reklamace
Vše skladem v ČR,
ihned odesíláme!

Hodnocení produktů

Jelikož chceme neustále zlepšovat naše produkty a služby, spustili jsme v únoru 2020 hodnocení produktů. Hodnocení pochází přímo od Vás, našich zákazníků a jsou vázaná na objednávku.

Na internetu se většinou nachází buď možnost ohodnotit produkty, aniž byste produkt zakoupili nebo hodnocení, která si napíše sám obchod a vydává je za hodnocení zákazníků. Touto cestou jsme se vydávat nechtěli, chceme přinášet relevantní hodnocení, která budou přínosná jak pro naše zákazníky, tak pro nás (potřebujeme zpětnou vazbu, abychom mohli neustále vylepšovat produkty, které dovážíme).

Ačkoliv naše produkty prochází přísným výběrem a dvojitou kontrolou kvality než se k vám dostanou, nedokážeme nasimulovat všechny způsoby využití a všechny problémy, které mohou s produkty nastat.

Produkty, které získaly jako první dostatečný počet hodnocení po spuštění:

1. místo: Multifunkční struhadlo a kráječ
2. místo: Hrníček s překvapením
3. místo:  Diamantové malování - Eiffelova věž

Gratulujeme. :)

Nejčastější dotazy

Co za ohodnocení produktů získám?

1. Dobrý pocit, že pomůžete s výběrem ostatním zákazníkům + našemu týmu získat zpětnou vazbu k produktům.
2. Za samotné hodnocení 10 kreditů a za 1. nahranou fotografii u daného produktu dokonce 30 kreditů na další nákup!

Přidal jsem hodnocení, kdy se začne zobrazovat?

Pokud je již hodnocení u daného produktu aktivní (zobrazuje se u produktu v době Vašeho hodnocení), zobrazí se ihned po odeslání hodnocení. Pokud není aktivní, začne se zobrazovat v okamžiku, kdy produkt nasbírá dostatečný počet hodnocení (nejčastěji to bývají 3 obdržená hodnocení).

Proč se někde hodnocení produktů zobrazuje a někde ne?

Hodnocení produktů zobrazujeme u produktů, které již obdržely dostatečný počet hodnocení. Jelikož jsme hodnocení spouštěli koncem února 2020, nemusí se hodnocení ještě zobrazovat u všech produktů.

Jak to funguje?

1. Zákazník objedná zboží, několik dní od objednávky zákazníkovi dorazí e-mail s prosbou o ohodnocení produktů.
2. Z e-mailu je zákazník přesměrován na naší stránku, kde provede hodnocení, pokud je přihlášený, získá za hodnocení kredity.
3. Hodnocení se začne zobrazovat u produktu – dole pod produktem se zobrazují vybraná hodnocení, když kliknu na „Zobrazit všechna hodnocení“, vidím hodnocení seřazená dle data přidání. Hodnocení jsou zveřejněna vč. křestního jména zákazníka, komentáře, příp. nahrané fotografie.